Eviniz için Düşük maliyetli ve oldukça şık dekorasyon fikirleri

Evlerimizi huzurlu bir yuva, zevklerimize hitap eden bir sığınak yapabilmek için her birimiz maddi ve manevi olarak uğraşıyoruz. Dekorasyon bloglarını inceliyor, dergilere bakıyor ve çevreden yeni fikirler edinmeye çalışarak kendi beğenilerimiz doğrultusunda elimizden geldiğince emek harcayıp evlerimizi bizi ve zevklerimizi yansıtan bir şekle sokmaya gayret ediyoruz.

Zamansızlık ya da maddiyat gibi türlü nedenlerden dolayı bazen tam olarak gönlümüzde yatan bir eve sahip olamasak da, bir takım güzel ve ucuz dekorasyon fikirleriyle evlerimizi göze hoş görünecek bir şekle sokmamız mümkün.

Renkli Kırlentler

ucuz dekorasyon

Ülkemizde ucuz parça kumaşlar bulmak oldukça kolay. Hemen her semtte pazarlarda ya da bazı dükkanlarda desen desen, renk renk kumaşlar satılıyor.

Uygun fiyata pek çok hazır kırlent ya da yastık kılıfı da bulmak mümkün elbette ama eğer dikiş beceriniz, hatta makineniz varsa parça kumaşları tercih ederek daha geniş bir yelpazede seçim yapabilirsiniz. Sonra bu rengarenk kumaşları ucuz ev dekorasyonu yapmak için yastıklar haline getirip bu yastıkları birlikte ya da ayrı ayrı kullanabilirsiniz.

Kara Tahta; Duvar Kağıdı

duvar kağıtları

[ad name=”570/2″]

Renkli; Minder & Döşemeler

minder modelleri

İster basit bir sandalye minderi olsun isterse de komple bir koltuk takımı döşemesi, artık beğenmediğiniz, eskidiğini düşündüğünüz, ya da yalnızca kullanmaktan, görmekten sıkıldığınız mobilyalarınızda yalnızca döşeme değiştirerek sanki tamamen değişmişler izlenimi oluşturabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir